PROCES

Long Story Short románu Franze Kafky. Proces do každé učebnice! Aktuální kousek o síle vlastního přesvědčení. Inscenace o tom, jak nám názory na ostatní tvoří ostatní. A my jim to dovolíme. Krutá pravda o dnešním světě jako fascinující jízda plná songů, které nevyženeš z hlavy!

Čeká tě 100 minut groteskního pojetí reality. Hlavní hrdina Josef K. je v den svých třicátých narozenin zatčen. Neví ale proč. Snaží se zjistit pravdu, postupně ale zjišťuje, že to není vůbec tak jednoduché. Budeme přímo na jevišti pracovat s kamerou a živými záběry, budeme kouzlit na bicí a na kytaru, budeme zpívat a hrát o sto šest. 

Absurdní příběh, nebo realita? 

V divadle sedíš: 2 hodiny a 20 minut (včetně přestávky)

Kde: Divadlo Petra Bezruče

VSTUPENKU SI KLIKEM NA DATUM REZERVUJ A S KARTIČKOU (MOBILNÍ ČI PAPÍROVOU) VYZVEDNI NA POKLADNĚ DIVADLA PETRA BEZRUČE (Na on-line prodeji pracujeme, dej nám ještě pár dnů). Cena pro tebe je 150 Kč.

!!!POZOR!!! Bezruči jsou prostě třída a vstupenky na představení jsou hned pryč. Aby ti je nikdo nevyfoukl před nosem, každý 2. den v měsíci v 9:00 h. sedni a hned si online ulov svůj lístek na následující měsíc!!!POZOR!!!