SEN ČAROVNÉ NOCI

Shakespearova komedie, která není inscenována, protože je to Shakespearova komedie. Shake it, shake it surreál! Místo frází o „nesmrtelném díle“ čteme hru o lásce očima vlastní zkušenosti. Potěchu ze sentimentálního setkávání se milenců v milostném čtyřúhelníku jsme vyměnili za ukrutně krátkou krutou komedii, která odráží současnost mnohem líp. Láska je zápasem o kořist, touhou vlastnit. Vyznání citu je manipulací a jeho neopětování dotčením ega. Chlad a brutalita je zrcadlem světa norem, zákazů a po zuby ozbrojeného soukromého kapitálu. Chybí vám Shakespearův kouzelný les? Dočkáte se: kouř, chytlavá hudba z discomagie, svoboda milovat koho chcete, extravagance kostýmu. Ale pozor: to všechno je jen sen.

V divadle sedíš: 1 hodina a 50 minut (bez přestávky)

Kde: Divadlo Petra Bezruče

VSTUPENKU SI KLIKEM NA DATUM REZERVUJ A S KARTIČKOU (MOBILNÍ ČI PAPÍROVOU) VYZVEDNI NA POKLADNĚ DIVADLA PETRA BEZRUČE (Na on-line prodeji pracujeme, dej nám ještě pár dnů). Cena pro tebe je 150 Kč.

!!!POZOR!!! Bezruči jsou prostě třída a vstupenky na představení jsou hned pryč. Aby ti je nikdo nevyfoukl před nosem, každý 2. den v měsíci v 9:00 h. sedni a hned si online ulov svůj lístek na následující měsíc!!!POZOR!!!